Witamy na stronie Platform Startowych

skocz do treści

Chcesz poznać niezwykłe historie budowania własnego biznesu? 27 października weź udział w "HoT startup w BPN-T". Zobacz jak dzięki kreatywności i przedsiębiorczości można przekuć pomysły w realne produkty oraz osiągnąć sukces na rynku na przykładzie firm Migam oraz Photon.

 

27 października 2016 roku Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zaprasza wszystkich entuzjastów start-upów, młode przedsiębiorcze osoby, które postanowiły wziąć los w swoje ręce, na „HoT startup w BPN-T”. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z kilkoma niezwykłymi historiami budowania własnego biznesu, porozmawiać z najlepszymi specjalistami z dziedziny start-upów oraz obejrzeć film poruszający tematykę polskiego środowiska startupowego pt.: „Anatomia Startupu”.

 

Od 17.30 będzie okazja, by posłuchać Marcina Joki - współtwórcy interaktywnego robota Photon do nauki programowania dla dzieci. Marcin wystąpi z prelekcją pod tytułem: „Startup made in Poland. Duże wyzwania, których nie wolno się bać”, gdzie opowie, dlaczego duże wyzwania zaczynają się od małych kroków i zachęci do podejmowania biznesowego ryzyka. O 18.00 głos zabierze Paweł Potakowski - marketingowiec z firmy Migam, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich startupów, która dostarcza na rynek usługę video-tłumacza języka migowego. Paweł pokaże, jak dzięki pracy i konsekwencji można otwierać firmę na kolejne obszary rynku, jak rozpoczynając od bezpłatnej aplikacji zbudować firmę rozwiązującą problemy komunikacyjne w całym kraju. Od 18.30 będzie możliwość porozmawiania z współwłaścicielem wytwórni Kosmos Production i założycielem Migam – Przemkiem Kuśmierkiem, który podzieli się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami na temat filmu pt.: „Anatomia Startupu”.

 

Podsumowaniem spotkania będzie seans filmowy. Historia przedstawiona w produkcji pokazuje, że warto walczyć, podejmować ryzyko i odpalać swój biznes wbrew niedowiarkom i fatalistom. Bohaterowie filmu dzięki kreatywności i przedsiębiorczości przekuli swoje pomysły w realne produkty i osiągnęli sukces na rynku. Motto filmu brzmi: „Nieważne, ile razy upadniesz, lecz ile razy wstaniesz”. Wszystkich, którzy wyznają tę dewizę, serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Podzielicie się swoimi doświadczeniami - co się udało, co nie wyszło, a dowiecie się, jak to poprawić. "HoR startup w BPN-T" to sprężyna do założenia własnej firmy.

 

Jeżeli jesteś gotowy na podjęcie ryzyka, masz pomysł na biznes, ale potrzebujesz merytorycznego i finansowego wsparcia, przyjdź do Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego i zaplanuj swoją przyszłość. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie bpnt.bialystok.pl.

wróć do góry Menu mobilne
Strona korzysta z plików cookies i innych technologii Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.