Witamy na stronie Platform Startowych

skocz do treści

Firma SaMASZ to solidne przedsiębiorstwo o innowacyjnych ambicjach i ciągłej potrzebie rozwoju. Jest partnerem Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego w programie Platformy startowe „Hub of Talents”, udziela młodym pomysłodawcom wsparcia mentorskiego i doradztwa związanego z wykorzystaniem technologii.

SaMASZ specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych. Przedsiębiorstwo to spełnione marzenie młodego inżyniera Antoniego Stolarskiego, założyciela i prezesa firmy.

Jednym z pracowników w przedsiębiorstwie SaMASZ Sp. z o.o. jest Artur Zawadzki - trener Lean Manufacturing. Jest odpowiedzialny za usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz procesów w nim zachodzących poprzez wdrażanie metod z zakresu Lean Manufacturing.

Przeczytajcie wywiad, z którego dowiecie się jak obaj panowie postrzegają rozwój biznesu i co radzą młodym przedsiębiorcom: bit.ly/SaMASZ-Hub-of-Talents.

wróć do góry Menu mobilne
Strona korzysta z plików cookies i innych technologii Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.