Witamy na stronie Platform Startowych

skocz do treści

30 marca 2017 roku w Elbląskim Parku Technologicznym odbyło się spotkanie promujące projekt oraz innowacyjne produkty stworzone w ramach Platformy startowej dla nowych pomysłów „Hub of Talents”.

Kiedy we wrześniu podpisywane były umowy z nowopowstałymi spółkami, start-up’owcy opowiadali o swoich pomysłach na biznes. Niedawno mogli pochwalić się już gotowymi produktami, które powstały dzięki wsparciu Elbląskiego Parku Technologicznego w ramach projektu Platformy startowej dla nowych pomysłów „Hub Of Talents”. Zespół projektowy zorganizował dla nich niezwykłe wydarzenie - Lądowanie w EPT.  I właśnie 30 marca 2017 roku w Elbląskim Parku Technologicznym odbyło się spotkanie promujące projekt oraz innowacyjne produkty stworzone w ramach Platformy startowej dla nowych pomysłów „Hub of Talents”. Była to okazja do poznania młodych przedsiębiorców i ich już gotowych produktów stworzonych w ramach projektu. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli możliwość dyskusji na temat przyszłych przedsięwzięć i kolejnych wspólnych projektów. W programie „Lądowania” odbyły się prezentacje produktów. Zademonstrowane produkty zostały poddane krytycznej ocenie gości spotkania – młodzieży, studentów, przedsiębiorców oraz mieszkańców regionu. Start-up’owcy wzięli udział w konkursie, a najlepszy okazał się Bartosz Firmowski z firmy STKTK, który stworzył innowacyjny system do inwentaryzacji w lokalach gastronomicznych.

Dodatkowo w ramach wydarzenia można było posłuchać wypowiedzi Kamili Sidor - przedsiębiorcy społecznego, współtwórczyni i CEO społeczności kobiet w ICT - Geek Girls Carrotsi oraz Łukasza Grużewskiego - menedżera, szkoleniowca, coacha i marketingowca. Są to osoby, które na co dzień pracują w start-up’owym środowisku i znają jego problemy od podszewki. Tylko do końca kwietnia tego roku startupy będą mogły jeszcze skorzystać z wsparcia Platformy, kolejny etap to uzyskanie pozytywnej rekomendacji i kolejny konkurs – tym razem będą walczyć o dotację na rozwój firmy.

wróć do góry Menu mobilne
Strona korzysta z plików cookies i innych technologii Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.