Witamy na stronie Platform Startowych

skocz do treści

Platformy startowe to kompleksowe działania akceleracyjne prowadzone w oparciu o profesjonalne narzędzia. Dzięki mentoringowi koordynowanemu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości wsparcie udzielane przez Animatorów na poziomie lokalnym będzie wzbogacone o osobiste relacje z mentorem, z którym startup wypracuje wizję firmy, wybierze model biznesowy, poprawi wydajność, zadba o podniesienie konkurencyjności przedsięwzięcia.

Mentoring Platform startowych skupia doświadczonych menedżerów, przedsiębiorców, inwestorów. W programie akceleracji prowadzone są dwa typy mentoringu: biznesowy – długoterminowy, wspierający przedsiębiorcę w tworzeniu wizji i strategii firmy, a także specjalistyczny, obejmujący współpracę w wąskich, zdefiniowanych obszarach funkcjonowania firmy (np. sprzedaż, technologia, marketing).

W doborze mentora pomaga opiekun startupu, który w oparciu o indywidualną analizę, identyfikację kompetencji mentora oraz profil młodego przedsiębiorcy wspiera go w nawiązaniu skutecznej współpracy.


Lista mentorów. 

Jeśli posiadasz bogate doświadczenie biznesowe oraz szeroką wiedzę, którymi chciałbyś się podzielić z młodymi przedsiębiorcami – zgłoś się!

Uczestnictwo w programie mentoringowym koordynowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oparte jest na zasadach pro bono. Dla doświadczonych ekspertów stwarzamy niepowtarzalną szansę na wsparcie sukcesu młodych przedsiębiorców, którzy ze względu na swój potencjał zostali zakwalifikowani do programu akceleracyjnego Platformy Startowe.

Zainteresowanych prosimy o kontakt - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Weryfikacja zgłoszeń do programu mentoringowego zostanie przeprowadzona we wrześniu.

Będzie nam miło powitać Cię w naszym gronie.

wróć do góry Menu mobilne
Strona korzysta z plików cookies i innych technologii Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.